Mecz Granada - Real Madryt zakończony wynikiem 1-2

Dnia 13/07/2020 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Los Cármenes rozegrał się mecz Primera Division. Na przeciw siebie stanęły Granada oraz Real Madryt.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Granada i Real Madryt wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali:

Mendy W 10 minucie (asysta dla Casemiro) Na 0-1

Benzema W 16 minucie (asysta dla L. Modrić) Na 0-2

Machís W 50 minucie (asysta dla Isco) Na 1-2

(asysta dla Y. Herrera)

Nikt nie dostał czerwonej kartki

Kartki żółte otrzymali: T. Courtois, Domingos Duarte, F. Mendy, Gil Dias

Sędzią głównym tego spotkania był Santiago Jaime. Do pomocy miał Jorge Bueno, Fernando Tresaco, Juan Campos. W kolejnym spotkaniu Granada zmierzy się już z Leganés dnia 07/19/2020. Kolejno natomiast Real Madryt zmierzy się z Villarreal dnia 07/16/2020.

Kibice śledzą ekscytujące poczynania, które mają miejsce w lidze Primera Division. Mocne piłkarskie zespoły z ligi nieustannie zapewniają wyborowym entuzjastom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Bardzo często natrafiamy na efektowne gole czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem dodające niesamowite przeżycia z meczu. Walki pomiędzy graczami są niezwykle zaciekłe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż spotkania przynudzają. Zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Primera Division i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Granada i Real Madryt w lidze Primera Division gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Estadio Nuevo Los Cármenes.

Mecz pomiędzy Granada oraz Real Madryt dnia 13/07/2020 na stadionie Estadio Nuevo Los Cármenes: 1-2


Print   Email