Mecz między Leganés i Real Madryt zakończony wynikiem 2-2 na stadionie Estadio Municipal de Butarque dnia 19/07/2020

W dniu 19/07/2020 na obiekcie sportowym Estadio Municipal de Butarque rozegrał się interesujący mecz ligi Primera Division pomiędzy Leganés a Real Madryt.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Leganés a Real Madryt zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali:

Sergio Ramos W 9 minucie (asysta dla Isco) Na 0-1

Bryan Gil W 45+1 minucie (asysta dla Silva) Na 1-1

Asensio W 52 minucie (asysta dla Isco) Na 1-2

Assalé W 78 minucie (asysta dla Silva) Na 2-2

Nikt nie dostał czerwonej kartki

Kartki żółte otrzymali: J. Silva, Bustinza, Recio, Aitor Ruibal, Brahim Díaz

Główny arbiter meczu to Guillermo Cuadra. Asystowało mu trzech sędziów: Teodoro Sobrino, Juan López, Daniel Yuste. W następnym spotkaniu drużyna Leganés stanie naprzeciw Leganés w dniu 07/19/2020 natomiast Real Madryt zmierzy się z Villarreal w dniu 07/16/2020.

Liczni fani śledzą interesujące poczynania w lidze Primera Division. Interesujące futbolowe zespoły z ligi wielokrotnie serwują wspaniałym miłośnikom wiele wspaniałych emocji. Ustawicznie obserwujemy niezwykłe bramki i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Cieszące oko walki pomiędzy graczami z ligi bywają nader zażarte, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to widowiska nudne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Primera Division oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Leganés oraz Real Madryt i ich udział w lidze Primera Division zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estadio Municipal de Butarque.

Spotkanie Leganés - Real Madryt, wynik 2-2


Print   Email