Na stadionie Etihad Stadium dnia 07/08/2020 odbył się mecz Manchester City kontra Real Madryt zakończony wynikiem 2-1

W dniu 07/08/2020 na obiekcie sportowym Etihad Stadium rozegrał się interesujący mecz Liga Mistrzów UEFA. Zmierzyły się ze sobą Manchester City i Real Madryt.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Manchester City a Real Madryt zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali:

Sterling W 9 minucie (asysta dla Gabriel Jesus) na 1-0

Benzema W 28 minucie (asysta dla Rodrygor) Na 1-1

Gabriel Jesus W 68 minucie Na 2-1

Nikt nie dostał czerwonej kartki

Kartki żółte otrzymali: L. Modrić

Główny arbiter spotkania to F. Brych. Do pomocy miał M. Borsch, S. Lupp, D. Siebert. W następnym spotkaniu Manchester City stanie naprzeciw Leganés w dniu 07/19/2020. Kolejno natomiast Real Madryt zmierzy się z Villarreal w dniu 07/16/2020.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze Liga Mistrzów UEFA. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi bardzo często zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami ligowymi są zajadłe, nie często bywa, że są to spotkania nużące. Trafiamy na nieprzepisowe faule, książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Liga Mistrzów UEFA. Uczestnictwo takich drużyn jak Manchester City i Real Madryt z ligi Liga Mistrzów UEFA gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Etihad Stadium.

Manchester City vs Real Madryt, wynik meczu - 2-1


Print   Email